סיור באמסטרדם סיור פרטי הולנד תכנון טיול טיפים מלונות באמסטרדם כפרי הדייגים חיטהורןwww.hollandtravel.co.il. - השכרת אופניים
www.hollandtravel.co.il
יעוץ, הדרכה ותיכנון טיול ומסלול אישי בהולנד.
airplane, airplane, flight, fly, plane, travel, vacation
השכרת אופניים וטיולי אופניים
אין ספק , הולנד זה אופניים! אין בעולם, מקום טוב ומתאים יותר לטיולי אופניים מבהולנד.  הולנד שטוחה, האקלים בה מתאים ובמהלך השנים נסללו בה שבילי אופניים מיוחדים ובטוחים , המגיעים לכל מקום .
בהולנד קיימים 32,000 קילומטרים של שבילי אופניים  , הם בטוחים , נוחים ולאורכם תמצאו תמרורים ושלטים מיוחדים המכוונים את הרוכבים ועוזרים להקל על מציאת הדרך.
אם תשימו לב תוכלו להבחין בצידי שבילי האופניים ,פחי הזבל מיוחדים הפחים עוצבו בצורה של רשת ללכידת פרפרים ובזכות העיצוב הייחודי ניתן לזרוק את הזבל לתוך הפח ,בזמן הרכיבה ובלי צורך לעצור.

עבור ההולנדים אופניים הם כלי תחבורה. בראש ובראשונה זה עניין של יעלות וחיסכון .ההולנדים משלבים טיולי אופניים בכל חופשה .חלקם אפילו הופכים את האופניים לכלי התחבורה העיקרי והיחיד ובחודשי הקייץ תוכלו לראות אותם בצידי הדרכים , על שבילי האופניים , עמוסים בתיקים וציוד.
הילדים בהולנד נוסעים עם האופניים לבית הספר גם כשזה נמצא במרחק של כ 20 קילומטרים מהבית!! כן, כן ..כל ימות השנה וכמעט בכל מזג אוויר. [ ביתי הבכורה, בת ה12 נוסעת על האופניים לבית הספר  , כל יום כשהמרחק הכולל הוא 35 קילומטר  ] 

 מה שעוד מיוחד בהולנד הוא היחס לרוכבי האופניים. למרות שזה לכאורה כלי הרכב הקטן והחלש ביותר הוא זוכה לכבוד הכי גדול. לרוכבי האופניים תמיד יש זכות ראשונה , ניתן לומר שכאן , בהולנד הם מלכי הכביש! זה מראה די  שכיח  לראות רכבים , משאית ואפילו אוטובוס נוסעים דקות ארוכות ,לאט, בלי לצפצף,  אחרי זוג אופניים עד שניתן לעקוף אותם בבטחה..גם רוכבי האופניים ממשיכים ללא פחד או חשש שמה יזרקו מהכביש. הוא שייך להם , בזה אין כל ספק! 
בכל מקום שאליו תגיעו תמצאו את האפשרות לשכור אופניים . בחלק מהמקומות תמצאו גם אפשרות לסיורים מודרכים . באמסטרדם, תוכלו לשכור אופניים בכ10 אירו ליום .המחירים שונים ממקום למקום אבל בדרך כלל לא מאוד יקרים .  
 
אני ממליצה בחום לשכור אופניים ולטייל גם באופן הזה. זו דרך נפלאה לטייל ולחוות את המקומות אליהם תגיעו. במיוחד באזורים הכפריים , זו בהחלט חוויה שתשאר איתכם.
קיימות דרכים שונות למצוא  מסלולים ולנווט  בשבילי האופניים, ישנן חברות שונות ,במיוחד בערים הגדולות ששולטות בשוק הזה .
במידה שתרצו, במסגרת  הטיול האישי שאצור עבורכם תקבלו כתובות מדוייקות, המלצות למסלולים וטיפים ואיך לשלב את טיולי האופניים בטיול שלכם  באופן המוצלח והטוב ביותר עבורכם.


להמלצות , טיפים, טיולי אופניים
ותכנון טיול אישי ,
צרו קשר!! 
חניית האופניים בבית ספר תיכון