סיור באמסטרדם סיור פרטי הולנד תכנון טיול טיפים מלונות באמסטרדם כפרי הדייגים חיטהורןwww.hollandtravel.co.il. - השכרת סירות
www.hollandtravel.co.il
יעוץ, הדרכה ותיכנון טיול ומסלול אישי בהולנד.
airplane, airplane, flight, fly, plane, travel, vacation
השכרת סירות
הולנד זה מיים, הרבה מיים ... בכל מקום שתהיו ותבקרו תהיו מוקפים  ובשל כך לבקר בהולנד בלי לראות ולחוות אותה דרך סירה זה לפספס חלק גדול ממנה. השכרת סירות קיימת בכל מקום ובכל צורה. החל מסירת פדלים קטנה ועד יאכטה גדולה ומפוארת.
אם אין לכם רישיון שייט אל חשש, לרוב הסירות המוצעות להשכרה אין צורך ברישיון שכזה אבל כמובן שממולץ תמיד לשאול ולברר מראש.
קשה לתאר למי שמעולם לא עשה זאת את ההנאה הגדולה שיש בטיול עם סירה בין התעלות באמסטרדם או בכל מקום אחר מחוץ לעיר. זו חוויה יחודית ולראות ולחוות מקום דרך שייט על המיים זה משהו שלעולם לא תשכחו. 
זו אחד הדברים האהובים על ילדים ומבוגרים כאחד ומשהו שהופך כל טיול לכיף ולחוויה יחודית . 
באמסטרדם תוכלו כמובן להצטרף לשייט מודרך בתעלות , הסירות גדולות ובדרך כלל מלאות בתיירים .חברות רבות מציעות את שירותיהן ומרוכזות באיזור התחנה המרכזית. המחיר לסיור של כשעה וחצי יהיה בסביביות 15-20 אירו לאדם.  זו דרך נחמדה וקלה לראות את העירמכיוון אחר .
האפשרות קיימת גם בערים אחרות בהולנד ובאופנים שונים.
אם אתם רוצים לחוות את העיר דרך המיים בדרך מרגשת יותר ,תמיד ניתן לבחור באפשרות האחרת ולשכור סירה לכמה שעות רק עבורכם...כשמדובר בסירות הקטנות בעלות מנוע קטן ,אין צורך ברשיון והדרכה קצרה שתקבלו במקום תספיק בכדי ללמוד ולתפעל את הסירה. זה מאוד פשוט. בנוסף תקבלו מפה ואם יש ברשותכם אינטרנט תוכלו לנווט ללא בעיה.
רוצים לשלב השכרת סירה בטיול שלכם ולקבל מידע נוסף על האפשרויות השונות? צרו קשר 
טיפ קטן לפני שאתם עולים על הסירה...תתציידו בשתיה , באוכל , קחו מטריה [ אם קיים חשש לגשם, אל תשכחו שבהולנד יש תמיד סיכוי לממטרים...] ובקייץ קרם הגנה וכובעים ..
שייט , גם קצר, בדרך כלל מעורר תאבון ואין ספק שפיקניק על הסירה הוא חלק בלתי נפרד מהחוויה . 
אם אתם בכל זאת זקוקים להפסקה קלה מהשייט באמסטרדם , בעיר קיימים כמה בתי קפה שמיועדים לבעלי סירות קטנות ומאפשרים חניה לסירה וגישה לבית הקפה ,או את האפשרות להשאר בסירה ולהנות מהאוכל והשתיה שהזמנתם.
אל תשכחו שהשכרת הסירות היא לפי שעה אז עצירה שכזו , נעימה ככל שתהיה , באה על חשבון זמן יקר. 
השכרת סירות אפשרית כאמור בכל מקום ההיצע עצום והמחירים שונים ממקום למקום .  חשוב להתאים את הסירה ליכולות שלכם , לתקציב ולסיבה לשייט.
רוצים לטייל בהולנד באמצעות סירה? , לשלב שייט במהלך הטיול , לצאת להפלגה קצרה או סיור מודרך ?
צרו קשר