סיור באמסטרדם סיור פרטי הולנד תכנון טיול טיפים מלונות באמסטרדם כפרי הדייגים חיטהורןwww.hollandtravel.co.il. - פארקים גני חיות ואטרקציות
www.hollandtravel.co.il
יעוץ, הדרכה ותיכנון טיול ומסלול אישי בהולנד.
airplane, airplane, flight, fly, plane, travel, vacation
פארקים, גני חיות  ואטרקציות
אם אתם בטיול משפחתי עם הילדים או פשוט אוהבים להרגיש את האנדרנלין זורם בגופכם בהולנד תמצאו את מה שאתם מחפשים.
 
ההולנדים אוהבים לחגוג ולהנות .
פארק שעשועים גדול הוא אחד הבילויים המועדפים ובהולנד תוכלו למצוא בכל פרובינציה את הפארק הייחודי שלה.

קיימים סוגים שונים של פארקים המתאימים ומותאמים לגילאים שונים . חלקם משלבים אטרקציות המתאימות לכל המשפחה אך חלקם מיועדים לגיל או לאוכלוסיה מסויימת.
הלונה פארק המפורסם ביותר הוא האפטלין אבל בכל רחבי המדינה תוכלו למצוא פארקים נוספים שיספקו לכם את אותה החוויה ושבהם תוכלו להנות ולבלות.

בשל מזג האוויר ההולנדי קיימים גם הרבה פארקים מקורים  , אלו בדרך כלל מיועדים לילדים בגילאים צעירים [ עד 11] וזו אלטרנטיבה טובה לימים הגשומים ופתרון אידאלי לילדים .
לאוהבי האקסטרים ורכבות ההרים נבנו מספר פארקים שיספקו עבורכם את הריגוש המתאים. המפורסם בינהם הוא ווליבי [ walibi]

בנוסף לפארקים הגדולים קיימים גם פארקים קטנים יותר אלו בדרך כלל מתאימים לילדים צעירים יותר [ עד גיל 9]  . במקומות הללו תוכלו למצוא שילוב של מתקנים וחוויות אחרות המיועדות לילדים, כמו פינת חי , גן שעשועים וכד...
הפארקים בהולנד מאוד מושקעים , נקיים וביקור בהם הוא לרוב חוויה מהנה ונעימה .

מסורת הולנדית היא הkermis .
הפירוש הוא לונה פארק נייד, זמני.

בחודשים מאי יוני ,לפני הקייץ ובסוף אוגוסט ובספטמבר לסיום הקייץ ,כמעט לכל עיר קטנה או גדולה בהולנד , מגיע לונה פארק נייד וההולנדים המקומיים חוגגים. זה מלווה תמיד בהרבה מסיבות , הרבה אלכוהול וידוע כאירוע בו רבים מוצאים את אהוב או אהובת ליבם ....ישנם אין סוף סיפורי אהבה סביב האירועים הללו.
אבל אל תתנו לשם לונה פארק זמני להטעות אתכם! בחלק מהערים הגדולות הלונה פארק עצום וכולל מתקני אקסטרים שרק האמיצים ביותר מעיזים לעלות עליהם. ישנן כמה ערים שבמהלך כמה ימים למעשה סוגרות את הצירים המרכזיים בהן והעיר כולה הופכת ללונה פארק אחד גדול, זו חוויה נפלאה ויוצאת דופן יחודית להולנד. 

אם  תחפשו את המקומות והתאריכים בהם מתקיימים האירועים הללו אולי תגלו שקשה למצוא אותם באינטרנט. הם לרוב מופיעים באתרים ובעיתונים ההולנדים המקומיים ומיועדים בעקרון למקומיים בלבד.

בהולנד קיימים גם גני חיות רבים . חלקם גדולים מאוד ודומים לגני החיות המפורסמים בעולם וחלקם קטנים יותר ובדרך כלל מתמחים ומתרכזים בסוג מסויים של חיות או מספקים חוויה קצת שונה מגן חיות רגיל. 

רוצים לדעת יותר על הלונה פארקים הניידים, גני החיות ולשלב אותם בטיול שלכם ולחוות את הולנד כמו המקומיים?
צרו קשר. 

רוצים לשלב ביקור בפארקים במהלך הטיול בהולנד או אולי לתכנן מסלול מרגש  שכולו מבוסס על ביקורים בפארקים ואטרקציות ?
אני אצור עבורכם את המסלול האידיאלי , בשילוב הפארקים שהכי מתאימים לכם ואעשה זאת באופן שבו תוכלו להמנע הימים הכי עמוסים ולהנות משהותכם שם.

                       
  לתכנון מסלול אישי  צרו קשר