סיור באמסטרדם סיור פרטי הולנד תכנון טיול טיפים מלונות באמסטרדם כפרי הדייגים חיטהורןwww.hollandtravel.co.il. - שופינג בהולנד
www.hollandtravel.co.il
יעוץ, הדרכה ותיכנון טיול ומסלול אישי בהולנד.
airplane, airplane, flight, fly, plane, travel, vacation
שופינג, שופינג ,שופינג.....
רוצים לשלב קניות בטיול שלכם? יום קניות יכול להיות חוויה כפית ומהנה אך לפעמים יום שכזה יכול להפוך למעייף וליצור מתחים שיכולים היו להמנע אם רק היינו מקבלים כמה טיפים או מתכננים את המסלול מראש.   

במרכזה של כל עיר שתגיעו אליה תמצאו  את רחוב הקניות הראשי המרכז אליו את כל החנויות והרשתות הגדולות.
כמו בכל מקום בעולם , גם כאן בהולנד ,הרשתות הגדולות השתלטו על מרכזי הערים והחנויות הראשונות שבהן תתקלו
 תהיינה בוודאי זהות, בכל עיר ועיר. 

את החנויות המקומיות שעדיין בבעלות פרטית בדרך כלל תוכלו למצוא ברחובות היותר צדדיים ולעיתים בסמטאות קטנות הצמודות לרחובות הראשיים.  
שופינג זה חלק כמעט בלתי נפרד מכל טיול .
רוב האנשים ירצו לקנות משהו אם מדובר במזכרות, מתנות,  או כל דבר אחר , בסופו של דבר רובנו חוזרים עם מזוודה מלאה יותר.

למרות שזה אחד הדברים הכי קשים לעמוד בהם , תנסו להחליט מראש כמה זמן אתם מוכנים להקדיש לחנויות ולקניות, אולי , אם זה ניתן,לרכז הכל ליום אחד, עדיף כמובן לאחד מהימים האחרונים ,אבל  לא הייתי ממליצה להשאיר הכל ליום האחרון מהסיבה הפשוטה שלפעמים מגלים שלמרות הכל נחוץ יותר זמן אולי תרצו להחליף או להחזיר משהו,תמיד כדי להשאיר מספיק  זמן בכדי להספיק הכל בלי לחץ או תחושת פספוס והחמצה.

בסופו של דבר
הכל תלוי בכם. כשאני מתכננת את מסלול  הטיול אני עושה זאת לפי מה שהכי מתאים לכם ולאופי הטיול.
אם תרצו אשלב במסלול ,זמן לקניות ואמליץ לכם על המקומות הטובים ביותר למצוא את מה שאתם מחפשים לקנות. 
חשוב לדעת בהולנד המע"מ הוא 21% !! זה אומר שבתור תייר תוכלו להנות מהחזר ולמעשה מהנחה משמעותית על הקניות שלכם.
אל תשכחו ללשמור את הקבלות, לברר מה גובה הסכום שעליו מקבלים החזר והכי חשוב כשאתם מגיעים לשדה התעופה, לא לשכוח לגשת לדלפק עם המוצרים והקבלות ולקבל את הכסף שמגיע לכם!


sale, sale, sale
בהולנד בעונת המבצעים , תוכלו למצוא המון מציאות במחירים נמוכים. ההנחות גבוהות ובשבוע האחרון של העונה , כמעט בכל מקום תמצאו הנחה נוספת על ההנחות הקיימות מה שגורם למחירים לרדת אפילו עד לכ90% מהמחיר המקורי.

עונות המכירות :
בקייץ בדרך כלל מתחילות  כבר ביוני ,השיא באוגוסט ומסתיים לקראת תחילת ספטמבר.
בחורף המכירות האמיתיות מתחילות  רק אחרי החגים הנוצרים , לקראת סוף דצמבר ובעיקר בחודש ינואר.

אל תשכחו שמזג האוויר ההולנדי בחודשי החורף לא תמיד ידידותי ואם אתם מתכננים לבוא אולי רק לקניות ,  שהבגדים שיהיו בהנחה הם בגדים שמתאימים לחורף אירופאי ובישראל יתכן ולא תמצאו הרבה ימים בשנה להנות מהם.
זה כמובן לא אומר שלא תוכלו להנות ועדיין למצוא  דברים אבל אולי טיפה פחות ממה שמוצא במכירות בקייץ.


שווקים וירידים​ הולנד היא מדינה של סוחרים ושווקים.

בכל עיר ובכל כפר קטן תמצאו את השוק השבועי או האירוע והיריד השנתי .
ההולנדים קונים המון בשווקים וזה חלק בלתי נפרד מהתרבות המקומית .
בערים הגדולות כמו אמסטרדם , אם רק תרצו תוכלו  לבקר כל יום בשוק אחר .
ישנם אין ספור ירידים, שוקי פישפשים, שווקים המתמחים בבדים או באוכל ועוד ועוד. ביקור בשווקים ובירידים היא חוויה מיוחדת ומהנה לכל המשפחה .

אם אתם אוהבים לטייל בחוץ לחפש מציאות ורוצים להכיר טוב יותר את האוכל והתרבות המקומית ,ביקור בשוק המקומי תהיה הדרך הטובה ביותר.

חשוב לזכור בעידן המודרני והמהפכה במחירי הטיסות , בטיסות השכר ,חלק ממחיר הטיסה המחושב לחוד , הוא משקל הכבודה, המזוודה....כשנסחפים עם הקניות לפעמים שוכחים את המקום במזוודה ואת מספר הקילוגרמים שעליהם שילמנו מראש. כל קילו שתוסיפו יעלה כסף ואם לא תשלמו מראש, דרך האינטרנט, לפני שאתם מגיעים לשדה התעופה , תמצאו את עצמכם משלמים המון כסף על חפצים שאולי , אם הייתם מחשבים את מחירם מראש לא היה שווה לרכוש.

אם אתם באים לטיול קניות שווה לנסות ולהביא את המינימום שאתם זקוקים לו , בידיעה שבטיול עצמו תקנו דברים נוספיםץ זה יחסוך לכם הרבה כאב ראש וכמובן הרבה מאוד כסף.
אני יכולה לספר לכם, מניסיוני האישי , לאחר עשרות טיסות דרך סכיפהול, שהדיילים והמדיניות לגבי משקל עודף שבשדה התעופה, בטח בטיסות השכר הזולות, מאוד מאוד קשוחה!

אל תסמכו על המנטליות הישראלית  שנוטה להשען ולהתבסס על " הכל יהיה בסדר, סמוך עלי, " . כל ניסיונות שיכנוע , תחנונים ובקשות מיוחדות , לא יעזרו לכם...ההולנדים מאמינים בציות לחוקים ולכללים ,כאן זה הבסיס לכל.

לא מתפשרים ולא מעגלים פינות בשביל אף אחד! זה אגב נכון לכל תחומי החיים ובכל מקום שאליו תגיעו.

רוצים לבוא לטיול שרובו מבוסס על שופינג? טיולי שווקים? רוצים לדעת איפה ניתן למצוא כל השנה מציאות ? איפה חנויות הווינטיג"נמצאות  ? להסתובב בחנויות יוקרה? 
הכל בלי לחץ ,בלי לפספס את החנויות הכי יפות והכי טרנדיות?
אני אתכנן לכם מסלול אישי שכולו הנאה וקניות .


לתכנון מסלול אישי , צרו קשר