סיור באמסטרדם סיור פרטי הולנד תכנון טיול טיפים מלונות באמסטרדם כפרי הדייגים חיטהורןwww.hollandtravel.co.il. - תחבורה ציבורית וחניה
www.hollandtravel.co.il
יעוץ, הדרכה ותיכנון טיול ומסלול אישי בהולנד.
airplane, airplane, flight, fly, plane, travel, vacation
תחבורה ציבורית וחניה בהולנד
תחבורה ציבורית
החלטתם לטייל בתחבורה ציבורית  לאורך כל הטיול או בחלקו?  מערכת התחבורה הציבורית בהולנד מאוד מתקדמת וטובה. הרכבות נוחות והנסיעה בהן נעימה ונוחה [ אם ניתן תנסו להמנע משעות העומס [ 06:30-09:00 ו 16:30-18:00] .
ברכבת תוכלו להגיע כמעט לכל מקום ואם הרכבת עצמה לא מגיע לייעדכם תמיד תוכלו להעזר באוטובוסים [ שיוצאים מתחנת הרכבת] או בחשמליות [טרמים] שנמצאים רק בערים המרכזיות הגדולות. 
כשאתםנוסעים בתחבורה הציבורית חשוב שתדעו שלמרות שבעזרתה תוכלו להגיע לכל מקום, גם לכפרים הקטנים והמרוחקים , עדיין צריך להתעדכן בזמני הנסיעה, בתדירות במיוחד בחודשי הקייץ, בשל החופשה חלק מהקווים מתבטלים.  
כשקונים כרטיס רכבת תמיד זול יותר לקנות כרטיס הלוך חזור, שימו לב להכניס את תאריך הנכון שיתאים ליום בו אתם מתכננים לחזור.
   
טיפ!! ילדים בגילאים 4 עד  11 כולל, משלמים ברכבת 2,50 אירו בלבד  !לכל היעדים ! עבורם צריך לבחור ולקנות כרטיס בנפרד שנקרא railrunner , שימו לב כך תחסכו הרבה מאוד כסף! 
 
נסיעה בתחבורה ציבורית אינה זולה . אם אתם מטיילים בקבוצה [ מעל שלושה אנשים] או עם המשפחה , כשאתם מתכננים את התקציב שלכם קחו בחשבון את עלויות הנסיעה. אם אתם מתכננים לטייל הרבה ולנסוע למרחקים ארוכים , אם ניתן , אולי כדי שתשקלו לשכור רכב או לשלב בין השניים  . זה כמובן תלוי בכם ובסדר העדיפויות שלכם. 
כמו בכל דבר לבחירה בתחבורה ציבורית יתרונות וחסרונות.  ברכבת אתם לא צריכים לנהוג , לעמוד בפקקים ,לנווט ויכולים להנות ממנוחה ברכבת עד שמגיעים ליעד. מצד שני זה לוקח  יותר זמן ואתם תלויים בלוח הזמנים של הרכבות ואוטובוסים, מה שיכול להגביל אתכם במיוחד בשעות הבוקר המוקדמות והלילה המאוחרות.  קחו כל זאת בחשבון כשאתם מחליטים על הדרך בה אתם רוצים לטייל.

איך משלמים בתחבורה הציבורית בהולנד?
בשנים האחרונות חלה מהפכה 
בדרך בה משלמים עבור הנסיעה בתחבורה הציבורית בהולנד. מי שעדיין זוכר את השיטה הישנה ימצא עצמו קצת מבולבל לאור החוקים החדשים.  


כשאתכנן עבורכם את הטיול אעשה זאת באופן שיתאים לבחירתכם. אם בחרתם בתחבורה ציבורית את המסלולים אתאים ללוח הזמנים של הרכבות והאוטובוסים כך שתוכלו לטייל בלי דאגות מיותרות . אם רכב שכור הוא בחירתכם  המסלול יבנה בהתאם באופן שיהיה הכי נוח ונעים.


לתכנון מסלול אישי, צור קשר